„Szczypiorniak” w Grodzisku Wielkopolskim

W dniu 6 i 7 kwietnia br. w hali sportowej w Grodzisku Wlkp. odbyły się turnieje piłki ręcznej dla gimnazjalistów „Szczypiorniak Junior 2016”.
Jako pierwsi rywalizowali chłopcy. W zawodach wystartowały cztery zespoły: Grodzisk Wlkp. I, Grodzisk Wlkp. II, Konojad i Ptaszkowo.

Nasza drużyna spisała się znakomicie i wygrała wszystkie swoje mecze zajmując I miejsce w turnieju. Padły następujące wyniki:
Konojad -Grodzisk 2 12:3
Grodzisk I – Konojad 7:9
Ptaszkowo – Konojad 3:8
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Papież Krystian. W zespole z Konojadu wystąpili ponadto : Podgórski K. , Rabiega P., Fornalik W., Fornalik F., Badura N., Chojnacki D., Włodarczak M., Nowak M., Kostański A., Zieliński H., I Gajewski Sz.
Następnego dnia tj. 7.04.2016 rywalizowały dziewczyny. W turnieju grały trzy drużyny: Grodzisk Wlkp. , Ptaszkowo i Konojad. Nasz zespół okazał się ponownie najlepszy wygrywając z drużyną z Grodziska 12:7 oraz z Ptaszkowem 23:0.Najskuteczniejszymi zawodniczkami były Martyna Nowak i Katarzyna Kocurek. Oprócz nich zagrały: Dakowska A., Nowak K., Obiora Z., Sołtysiak Z. Dzięcioł A. i Jankowska Z i Kubiak D.

Nadchodzące Wydarzenia