Mistrzostwa Gminy w Drużynowym Tenisie Stołowym

W czwartek 12.10.2017 r. w Parzęczewie odbyły się Mistrzostwa Gminy w Drużynowym tenisie stołowym. W zawodach startowały drużyny dziewcząt i chłopców z Kamieńca , Konojadu i Parzęczewa. Jako pierwsi do rywalizacji stanęli uczniowie klas V i VI. Podopieczne Przemysława Kwiatkowskiego: Julia Gajewska i Martyna Minge zajęły drugie miejsce, natomiast chłopcy Szymon Kokociński i Maciej Podgórski miejsce trzecie. czytaj dalej

Tenis na Orliku

W dniu 10 .10.2017 w godzinach popołudniowych w hali sportowej odbyły się szkolne eliminacje do turnieju gminnego w tenisie stołowym. W zawodach wzięli udział uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych: klasy VI i młodsi oraz rocznika 2002-2004. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. czytaj dalej

Kibicujemy Piłkarskiej Reprezentacji Polski U-20

W  dniu 9.10.2017 r uczniowie  naszej szkoły z klasy siódmej oraz  klas gimnazjalnych wyjechali do Grodziska Wlkp.  na mecz piłkarski reprezentacji Polski w kategorii  U-20 , która zmierzyła się z drużyną Holandii. Mecz zakończył się zwycięstwem piłkarzy z Polski 1: 0. Rozgrywki odbywały się w ramach Pucharu Ośmiu Narodów. czytaj dalej

Dzień Edukacji Narodowej

13.10 obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. – polskie święto oświaty i szkolnictwa wyższego ustanowione 27 kwietnia 1972 roku. Upamiętnia ono rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego i zrealizowana przez Sejm Rozbiorowy w dniu 14 października 1773 roku. Z tej okazji odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia. czytaj dalej

Pasowanie na uczniów Szkoły Podstawowej w Konojadzie

13 października w Sali Wiejskiej w Konojadzie  odbyła się uroczystość pasowania dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Wzięli w niej udział: dyrekcja Szkoły, nauczyciele, uczniowie i rodzice pierwszaków. Dzieci pięknie recytowały, śpiewały piosenki, rozwiązywały zagadki. czytaj dalej

XII Rajd Rowerowy Karola

W dniu 30.09.2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Konojadzie wzięli udział w XII ROWEROWYM RAJDZIE KAROLA, którego głównym organizatorem było Stowarzyszenie Wujka Karola. czytaj dalej

Nadchodzące Wydarzenia

Paź
25
śr
17:00 Drzwi otwarte
Drzwi otwarte
Paź 25@17:00 – 18:00
Drzwi otwarte dla Rodziców w godzinach 17.00 do 18.00
Lis
10
pt
całodniowy Uroczysty apel z okazji święta O...
Uroczysty apel z okazji święta O...
Lis 10 całodniowy
Uroczysty apel z okazji święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę
Lis
22
śr
17:00 Drzwi otwarte
Drzwi otwarte
Lis 22@17:00 – 18:00
Drzwi otwarte dla Rodziców w godzinach 17.00 do 18.00