XIII Turniej Piłki Nożnej Szkół Noszących Imię Powstańców Wielkopolskich

W dniu 24 kwietnia na Orliku w Grodzisku w Wlkp.  odbył się XIII Turniej Piłki Nożnej Szkół noszących imię Powstańców Wielkopolskich. W zawodach uczestniczyło 8 zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie z Konojadem znalazły się drużyny: Grodzisk I, Ostrów Wlkp. II i Ptaszkowo.

W grupie drugiej rywalizowali: Grodzisk II, Granowo, Ostrów Wlkp. I i Stęszew. Nasza Drużyna zajęła trzecie miejsce w swojej grupie wygrywając tylko z zespołem z Ptaszkowa 1:0. Mecze z Grodziskiem i Ostrowem zakończyły się porażkami 0:4. Ostatecznie nasz zespół  zajął V miejsce w Turnieju. Naszą szkołę reprezentowali: Nowak Maciej, Michał Dakowski, Daniel Kuster, Chojnacki Dawid, Schumann Dawid, Kaźmierczak Filip, Włodarczak Marcel, Gajewski Szymon, Bentka Cezary i Zieliński Hubert. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali pamiątkowe medale, a dla każdego zespołu rozlosowano po dwa upominki rzeczowe.

tekst i zdjęcia: Jacek Dakowski

Nadchodzące Wydarzenia